• log in
 • create an account

Wydział Humanistyczny 2024/2025 - rekrutacja na studia podyplomowe

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

Social Media & Content Marketing

Details
Code WH_SMCM_podyplomowe
Organizational unit AGH University of Krakow
Level of education Postgraduate (post diploma)
Language(s) of instruction Polish
Admission limit 35
Duration 2 semestry
Recruitment committee address Akademia Górniczo-Hutnicza im. St. Staszica w Krakowie, Wydział Humanistyczny, ul. Czarnowiejska 36, 30-054 Kraków
  Ask a question
Phase 2 (02.07.2024 11:00 – 02.09.2024 23:59)

Past phases in this registration:
 • Phase 1 (03.06.2024 14:00 – 30.06.2024 12:00)
Rekrutacja na semestr zimowy 2024/2025

 

informacje o studiach Social Media & Content Marketing
opłata rekrutacyjna brak
opłata za studia 
(czesne)

I semestr:  3 000 zł
II semestr: 3 000 zł

Całość: 6 000 zł

O studiach

 Program studiów Social Media & Content Marketing jest dostosowany do potrzeb osób, które pracują w obszarze szeroko rozumianego marketingu lub wiążą z nim swoją przyszłość – między innymi:

 • absolwentek i absolwentów szkół wyższych, którzy chcą pracować w agencjach digitalowych bądź PR, w działach marketingu firm lub prowadzić własną działalność,
 • osób chcących zostać twórcami internetowymisoloprzedsiębiorcami — osób chcących tworzyć treści na platformach internetowych, budować swoje marki osobiste i w oparciu o nie rozwijać swoje biznesy,
 • osób pracujących w agencjach kreatywnych (szczególnie PR, reklamowych, digital i social media), które są zdecydowane podnieść swoje umiejętności i kompetencje w zakresie digital marketingu,
 • osób pracujących w działach marketingu i kierujących nimi, które chcą wykorzystać potencjał komunikacji w mediach cyfrowych do sprzedaży, promocji, budowy dobrego wizerunku oraz obsługi klienta,
 • właścicielek i właścicieli firm, którzy chcą skorzystać z mediów cyfrowych dla rozwoju swoich biznesów, zrozumieć lepiej współczesny marketing,
 • osób pracujących w instytucjach państwowychsamorządowych oraz organizacjach pożytku publicznego, które odpowiadają za ich obecność w mediach cyfrowych.

Uwaga! Studia skierowane są do osób z minimalnym doświadczeniem z zakresie tworzenia treści, marketingu, sprzedaży bądź PRu. Jeśli jednak nie masz doświadczenia w branży marketingowej, to wciąż możesz skorzystać z naszego kierunku – uczestnictwo będzie wymagać od Ciebie nieco więcej samodzielnej pracy (przygotowań przed oraz utrwalania wiedzy po zajęciach).

Niezależnie od tego, czy zamierzasz:

 • pracować w agencji kreatywnej lub dziale marketingu,
 • prowadzić własną firmę,
 • zostać freelancerem,
 • obsługiwać sklep internetowy,
 • zostać twórcą internetowym, kreować markę osobistą poprzez bloga, vloga lub profile w mediach społecznościowych,

na naszym kierunku zdobędziesz praktyczne umiejętności oraz wiedzę, które umożliwią Ci właściwe zrozumienie całego spektrum marketingu internetowego oraz osiąganie celów biznesowych przy jego pomocy.

 

Przebieg rekrutacji

Krok 1: Załóż konto w systemie IRK i uzupełnij wymagane informacje

Za pomocą przycisku "utwórz konto", który znajduje się w prawym górnym rogu strony, załóż konto w systemie IRK. Na podany w procesie tworzenia konta adres e-mail zostanie przesłany link aktywacyjny do konta kandydata. Po aktywowaniu konta i uzupełnieniu wymaganych informacji w zakładce Formularze osobowe możesz dokonać zgłoszenia rekrutacyjnego. 

Uwaga! Kliknięcie linku aktywacyjnego jest niezbędne do podjecia kolejnych kroków umożliwiających dalsze etapy rekrutacji na studia (zalecane jest podanie adresu e-mail, z którego faktycznie korzystasz).

Krok 2: Dokonaj zgłoszenia rekrutacyjnego

Na niebieskim pasku na górze strony znajduje się przycisk Oferta, z której należy wybrać kierunek studiów podyplomowych i dokonać zgłoszenia poprzez przycisk "Zapisz się".

Krok 3: Wgraj do systemu IRK wymagane w procesie rekrutacji dokumenty

Kliknij tutaj i wgraj wymagane w procesie rekrutacji dokumenty. Wszystkie Twoje zgłoszenia rekrutacyjne znajdziesz w sekcji "moje konto" w zakładce Zgłoszenia rekrutacyne.

Krok 4: Potwierdź swoje zgłoszenie rekrutacyjne

Gdy wszystkie wymagane w procesie rekrutacji dokumenty zostały poprawnie wgrane do systemu IRK należy potwierdzić swoje zgłoszenie klikając przycisk "Potwierdź zgłoszenie"Dopiero potwierdzenie zgłoszenia pozwoli uzględnić Twoją aplikację w procesie rekrutacji.

Uwaga! Po kliknięciu przycisku "Potwierdź zgłoszenie" nie będziesz miał już możliwości edycji wprowadzonych danych.

Informacje dodatkowe:

Rekrutacja będzie prowadzona w dwóch turach.

I tura rozpocznie się 03.06 2024 r. godz. 14.00 i skończy się 30.06.2024 r. o godz. 12.00. Po zakończeniu I tury status osób, które złożyły komplet wymaganych dokumentów zmieni się na "zakwalifikowany".  

01.07.2024 r. do osób, które zostały zakwalifikowane wysłana zostanie informacja z danymi do wpłaty czesnego. 

Dane do wpłaty wysyłamy tylko osobom, których zgłoszenie otrzymało status "zakwalifikowany". Ma to na celu uniknięcie przyjmowania wpłat od kandydatów zarejestrowanych poza limitem miejsc. Status "zakwalifikowany" otrzymują tylko te zgłoszenia, które mieszczą się w limicie miejsc i do których dołączone są wszystkie wymagane dokumenty.

Prosimy osoby, które starają się o dofinasowanie od pracodawców lub instytucji publicznych i chcą otrzymać fakturę, o wypełnienie formularza danych do faktury (znajdującego się w sekcji "Moje konto" w zakładce "Dokumenty i dalsze kroki") i wysłanie skanu na adres: pwalotek@agh.edu.pl

Zaświadczenia na potrzeby pracodawców lub instytucji publicznych będą, z uwagi na przerwę urlopową, wydawane do 25 lipca 2024 r. i po 2 września 2024r.

II tura (jeśli będą wolne miejsca) rozpocznie się 02.07.2024 o godz. 11.00 i skończy się 02.09.2024 r. o północy. Po zakończeniu II tury status osób, które złożyły komplet wymaganych dokumentów zmieni się na "zakwalifikowany". Wynik II tury ogłoszony zostanie 03.09.2024 r. o godzinie 11.00.

Uwaga: Jeśli osoba składająca dokumenty chce przed zakończeniem I lub II tury rekrutacyjnej dowiedzieć się czy została przyjeta, to zapraszamy do kontaktu.

Termin zgłoszeń:

od 03.06.2024 r. do 04.10.2024 r. lub do wyczerpania limitu miejsc.

Wymagane dokumenty 

Dokumenty wymagane podczas wysyłania zgłoszenia rekrutacyjnego
 • dyplom ukończenia studiów wyższych 
 • apostille lub legalizacja dyplomu uzyskanego poza Polską (jeśli dotyczy)
 • formularz zgłoszeniowy (wygenerowany z systemu IRK)
 • tłumaczenie na język polski dokumentów wydanych w innym języku niż język polski
Dokumenty wymagane do wpisu na studia
 • oświadczenie o zapoznaiu się z regulaminem studiów podyplomowych (do pobrania
  w zakładce 
  Zgłoszenia rekrutacyjne pod przyciskiem "Dokumenty i dalsze kroki")
 • poświadczenie wniesienia opłaty za pierwszy semestr studiów

Kontakt

Organizator studiów podyplomowych:

Wydział Humanistyczny
30-054 Kraków, ul. Czarnowiejska 36
budynek C-7, pokój 009

Kierownik studiów:

dr Dorota Żuchowska-Skiba

tel. 600 053 293, e-mail: zuchowska@agh.edu.pl

Opieka administracyjna:

Paulina Walotek

tel. 12 617 43 57, e-mail: pwalotek@agh.edu.pl